Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Bilety na kadrę już do kupienia w Internecie

Poniedziałek, 08 Sierpnia 2016, 1:46, Michał Fałkowski

Informujemy, iż bilety na sierpniowe mecze reprezentacji Polski w Hali Mistrzów można już kupować na kupbilet.pl, a także w salonach EMPIK i STS. Niestety, z przyczyn technicznych i niezależnych od organizatora, sprzedaż w kasach klubowych ruszy w czwartek 11 sierpnia.

Informujemy, iż bilety na sierpniowe mecze reprezentacji Polski w Hali Mistrzów  można już kupować na kupbilet.pl, a także w salonach EMPIK i STS. Niestety, z przyczyn technicznych i niezależnych od organizatora, sprzedaż w kasach klubowych ruszy w czwartek 11 sierpnia.

Przypominamy, że Hala Mistrzów będzie domem reprezentacji Polski w dniach 24, 25 oraz 31 sierpnia. Najpierw Biało-czerwoni rozegrają we Włocławku dwa mecze sparingowe w ramach międzynarodowego turnieju towarzyskiego, mierząc się z Belgią oraz zwycięzcą starcia Gruzja-Szwecja, a w ostatni dzień miesiąca zagrają z Portugalią w spotkaniu eliminacyjnym do EuroBasketu 2017.

Bilety na wszystkie w/w spotkania można nabywać już na  www.kupbilet.pl, w salonach EMPIK i STS. Niestety, z przyczyn technicznych i niezależnych od organizatora, sprzedaż w kasach klubowych w Hali Mistrzów ruszy w czwartek 11 sierpnia o godz. 14 i będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w godz. 14-15.

HARMONOGRAM MECZÓW I CENNIK