Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Kolejne zdjęcia czekają na lajki

Poniedziałek, 17 Lipca 2017, 10:24, Michał Fałkowski

Jedna wycieczka krajowa i dwie poza terytorium Polski - nasi kibice po raz kolejny udowadniają, że latem są dosłownie wszędzie! A razem z nimi klubowe koszulki, szaliki...

Tajemniczy "Gladek92" wysłał zdjęcie z... no właśnie, macie jakieś pomysły? Niestety w treści maila zabrakło informacji gdzie fotografia została zrobiona, ale trzeba przyznać – biała koszulka Anwilu Włocławek z sezonu 2015/2016 na tle palmy prezentuje się zacnie!

Ania i Krzysiek z kolei wybrali Mazury za swój wakacyjny cel. Konkretnie – pojechali do Giżycka, a tam, prawdopodobnie w Muzeum Indian, zrobili zdjęcie, które zgłosili do konkursu. Sceneria nietypowa, ale dzięki temu zdjęcie oryginalne!

Pamiętacie kto pierwszy przesłał swoją fotkę na nasz klubowy mail? Był to Marcin, który dumnie przechadzał się w niebieskim t-shircie na Akropolu. Jak się okazuje, tego lata więcej włocławskich kibiców zdecydowało się na ten kierunek. Między innymi także Anna, która jak sama twierdzi – pomimo 40 stopni Celsjusza – nie mogła nie wziąć szalika Anwilu na tę wycieczkę!

Wszystkie zdjęcia dostępne są TUTAJ. Zapraszamy do lajkowania!