Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wraca konkurs Wakacje z Anwilem!

Wtorek, 04 Lipca 2017, 14:00, Michał Fałkowski

Na to czekaliście! Wakacje już w pełni, więc do łask wraca konkurs "Wakacje z Anwilem"! Czekamy na Wasze zdjęcia, na których pochwalicie się dokąd tym razem zabraliście ze sobą... Anwil!

Jedziecie do któregoś z egzotycznych krajów? Zamierzacie wypocząć nad polskim morzem? A może będziecie żeglować po jeziorach lub ruszacie w wędrówkę szlakiem z dala od cywilizacji?

A nawet jeśli wakacje spędzacie w rodzinnym mieście, to i tak nic straconego! W zabawie "Wakacje z Anwilem" nie chodzi przecież o to, żeby pochwalić się zasobnością portfela, ale przede wszystkim kreatywnością! I miłością do Anwilu Włocławek, rzecz jasna!

Dlatego w waszych walizkach, torbach podróżnych albo domowych szafach musi znaleźć się szalik, koszulka lub inny gadżet Anwilu Włocławek, który stanie się głównym motywem waszego zdjęcia zgłoszonego do zabawy.

Wasze fotki przesyłajcie na adres [email protected], a później oczekujcie na publikację na naszym profilu na Facebooku. Im szybciej prześlecie swoje prace, tym szybciej my je opublikujemy dając wam większą szansę na zebranie pokaźnej liczby lajków.

Uwaga! Zanim zgłosicie swoje zdjęcie do zabawy, prosimy o zapoznanie się z regulaminem poniżej.

Regulamin Zabawy Wakacje z Anwilem.pdf