Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Loża Ekspertów: Razem na Anwil!

Sobota, 13 Maja 2017, 23:24, Michał Fałkowski

Loża Ekspertów rzadko była zgodna w ostatnim czasie, ale teraz, przed meczem numer 5 ćwierćfinałowej rywalizacji, jest! Wszyscy uczestnicy stawiają, że Anwil pokona Energę Czarnych w Hali Mistrzów!

Prezydent Marek Wojtkowski był bardzo blisko wytypowania prawidłowego wyniku meczu numer 3. Sternik miasta postawił na zwycięstwo Rottweilerów 71:66 i gdyby tylko słupszczanom nie udało się zdobyć dwóch punktów więcej (było 71:68), prezydent zgarnąłby 10 oczek. Ostatecznie - podobnie jak Maciej Raczyński i Krzysztof Szaradowski - otrzymał pięć punktów i dzięki temu zbliżył się do reszty uczestników zabawy.

Nowym liderem po meczach w Słupsku jest natomiast wspomniany "Raczek", którzy o cztery oczka wyprzedza Andrzeja Persona, a o pięć - Wojciecha Pietrzaka. Za nimi znajduje się Krzysztof Szaradowski ze stratą ośmiu punktów do lidera oraz Justyna Pluta, która ma o 11 oczek mniej. Do niej jeden punkt traci z kolei prezydent Wojtkowski. Stawkę zamyka Paweł Wochowski (83 punkty). Tyle różnic między poszczególnymi ekspertami. A co ich łączy?

Oczywiście wiara w Anwil Włocławek! Przed meczem numer pięć ćwierćfinałowej rywalizacji z Energą Czarnymi Słupsk wszyscy eksperci stawiają na trenera Igora Milicicia i jego zawodników i wietrzą wygraną gospodarzy. Oby tak więc było! Nie mamy nic przeciwko, aby po niedzielnym meczu każdy z uczestników Loży Ekspertów wzbogacił się o kilka oczek!

A wy jak stawiacie w TYP NA ANWIL?

Typy Loży Ekspertów na mecz Anwil - Energa Czarni nr 5:

Andrzej Person 77:68
Wojciech Pietrzak 81:68
Justyna Pluta 73:69
Maciej Raczyński 78:69
Krzysztof Szaradowski 83:69
Paweł Wochowski 88:78
Marek Wojtkowski 73:63

Klasyfikacja generalna Loży Ekspertów:

1. Maciej Raczyński 105
2. Andrzej Person 101
3. Wojciech Pietrzak 100
4. Krzysztof Szaradowski 97
5. Justyna Pluta 94
6. Marek Wojtkowski 93
7. Paweł Wochowski 83