ARTEKS ponownie Złotym Zawodnikiem!
Firma Arteks sp. z o.o., która w minionym sezonie szczyciła się tytułem Złotego Zawodnika pierwszej edycji Drużyny Marzeń, kontynuuje uczestnictwo w projekcie. Od dziś biuro firmy zdobić będzie koszulka Michała Chylińskiego. Gratulujemy!

Arteks sp z o.o. jest firmą rodzinną w 100% z polskim kapitałem. Firma powstała w 1993 r. jest specjalistą w dystrybucji i sprzedaży farb dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu oraz materiałów budowlanych i artykułów chemii budowlanej. Od roku 2009 jest udziałowcem Grupy PSB- Polskie Składy Budowlane, największej grupy zakupowej w Polsce w branży budowlanej, a w roku 2010 rozszerzyła swoją współpracę z PSB uruchamiając market dekoracyjno-budowlany PSB Mrówka Włocławek. Dalszy rozwój firmy Arteks to działalność deweloperska, w 2014 firma wybudowała budynki dla KFC i Aldi przy ul. Kruszyńskiej 13 we Włocławku.

Firma Arteks posiada zróżnicowaną strukturę sprzedaży: hurt, detal i DIY. Zatrudnia wykwalifikowany personel, który służy klientom profesjonalnym doradztwem. Za osiągane wyniki w sprzedaży, organizację pracy i nowoczesne metody zarządzania, firma Arteks została laureatem wielu nagród i wyróżnień między innymi: Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej CWB - w IV-ch edycjach, Certyfikatu „Złoty Płatnik”- w II-ch edycjach, Gazeli Biznesu - w IV edycjach, Złotej Setki Pomorza i Kujaw - w II-ch edycjach, Certyfikatu Decide with Confidence oraz Certyfikatu KRD - w II-ch edycjach, Gepard Biznesu - w II-ch edycjach.