Instalnova Grupa SBS również Złotym Zawodnikiem!
Hurtownia instalacyjno-sanitarna InstalNova Grupa SBS zdecydowała się wesprzeć projekt klubu i tym samym zdobyła tytuł Złotego Zawodnika. Na dodatek ściany nowej siedziby firmy zdobić będzie od dziś koszulka kapitana Anwilu Fiodora Dmitriewa. Gratulujemy!

Hurtownia instalacyjno-sanitarna InstalNova Grupa SBS zatrudnia ponad 20 osób wysoce wyspecjalizowanej kadry. Są to osoby doświadczone i pełne energii. Zarówno dzięki niej, jak i podmiotom współpracującymi z firmą, klienci hurtowni mogą liczyć na płynną i kompleksową obsługę procesu handlowego. Doradcy z firmy InstalNova gotowi są do pomocy już na etapie wyboru produktu poprzez materiały handlowe, przez dobór urządzeń, po bezpłatne projekty techniczne instalacji sanitarnych i grzewczych.


Firma działa jako sprawdzony partner instalatorów, generalnych wykonawców, a także Klientów indywidualnych – stąd nieustannie poszerza swoją ofertę tak, aby  była w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z kompleksowym i terminowym dostarczaniem materiałów z branży sanitarnej i grzewczej.

 

Więcej o firmie na stronie www.instalnova.pl