czwartek, 30. czerwca 2016
Inter Group dołącza do Srebrnej Drużyny Marzeń!
Firma Inter Group zdecydowała się na wsparcie naszego projektu pod nazwą Drużyna Marzeń i tym samym zyskała tytuł Srebrnego Zawodnika. Gratulujemy serdecznie i cieszymy się, że jesteście z nami!
Czytaj więcej
sobota, 30. kwietnia 2016
dziendobrywloclawek wzmacnia naszą srebrną Drużynę Marzeń!
Największy portal informacyjny we Włocławku może pochwalić się certyfikatem udziału w projekcie wsparcia klubu pod nazwą "Drużyna Marzeń" oraz tytułem Srebrnego Zawodnika. Cieszymy się, że jesteście z nami i gratulujemy tytułu!
Czytaj więcej
piątek, 15. kwietnia 2016
Polskie Przetwory dołączają do Złotej Drużyny Marzeń i zamykają skład!
Drużyna Marzeń zyskała kolejnego zawodnika. I to nie byle jakiego, bo tytułem Złotego Zawodnika mogą pochwalić się Polskie Przetwory. Ozdobną ramę wraz z repliką medalu za mistrzostwo Polski z 2003r. odebrał już prezes firmy pan Robert Sikorski. Gratulujemy!
Czytaj więcej
poniedziałek, 14. marca 2016
budikom.net wzmacnia Srebrną Drużynę Marzeń!
Firma z branży IT budikom.net zdecydowała się na wsparcie projektu "Drużyna Marzeń" i zyskała tytuł "Srebrnego Zawodnika". Stało się to możliwe, dzięki przychylności jej współwłaściciela pana Tomasza Tomanika, któremu dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kolejnego tytułu!
Czytaj więcej
piątek, 11. marca 2016
KAMARO wkracza do gry! Nowy Złoty Zawodnik
Z olbrzymią przyjemnością ogłaszamy, że do ekipy Złotych Zawodników dołączyła w dniu dzisiejszym firma KAMARO. Jej właściciel pan Tomasz Tomanik to nasz wielki sympatyk, a przez wsparcie naszego projektu siedzibę jego firmy w Sopocie zdobić będzie replika złotego medalu mistrzostw Polski z 2003r. Gratulujemy!
Czytaj więcej
piątek, 5. lutego 2016
TERBUD wzmacnia Złotą Drużynę Marzeń!
Wieloletni sponsor naszego klubu firma TERBUD i jego właściciel Bogdan Jonkwisz do wielu podziękowań za sponsoring otrzymanych od Klubu, może dołożyć złotą ramę z repliką medalu z 2003r. za zdobycie przez Anwil mistrzostwa Polski. Od dziś TERBUD gra z nami w Złotej "Drużynie Marzeń". Gratulujemy!
Czytaj więcej
czwartek, 28. stycznia 2016
BestDrive Motokom z tytułem Srebrnego Zawodnika
Kolejna firma wkracza do gry i wspiera projekt pod nazwą "Drużyna Marzeń". Do kategorii "Srebrni Zawodnicy" dołączył BestDrive Motokom, który od dziś będzie cieszył się repliką medalu za zdobycie wicemistrzostwa Polski z 2010r. Gratulujemy serdecznie!
Czytaj więcej
wtorek, 19. stycznia 2016
HUSAR Budownictwo Inżynieryjne wzmacnia Złotą Drużynę Marzeń!
Podczas gdy drużyna Anwilu Włocławek wzmocniła skład Michałem Chylińskim, projekt pod nazwą "Drużyna Marzeń" także zyskał cennego, bo Złotego Zawodnika. Została nim firma HUSAR Budownictwo Inżynieryjne, które od dziś może pochwalić się repliką złotego medalu z 2003r. Gratulujemy!
Czytaj więcej
czwartek, 10. grudnia 2015
Market Dekoracyjno-Budowlany Mrówka dołączył do Srebrnych Zawodników!
Market Dekoracyjno-Budowlany PSB Mrówka dołączył do grona "Srebrnych Zawodników". Cieszymy się niezmiernie, że kolejny ważny partner wsparł nasz projekt pod nazwą "Drużyna Marzeń". Gratulujemy i cieszymy się, że gracie z nami!
Czytaj więcej
piątek, 4. grudnia 2015
Arteks wkracza do gry jako "Złoty Zawodnik"!
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że kolejna włocławska firma dołącza do naszego projektu i zasila skład Złotych Zawodników "Drużyny Marzeń". Gratulujemy firmie Arteks tego zaszczytnego tytułu i cieszymy się, że gracie z nami!
Czytaj więcej
czwartek, 26. listopada 2015
Lumak Poligrafia wspiera projekt i zostaje Srebrnym Zawodnikiem!
Kolejna firma wspiera projekt pod nazwą Drużyna Marzeń i zyskuje tytuł Srebrnego Zawodnika. Jest nią Lumak Poligrafia, która tym samym może ozdobić swoją firmę repliką srebrnego medalu z 2010r.
Czytaj więcej
wtorek, 24. listopada 2015
GRUMIX piątym Złotym Zawodnikiem "Drużyny Marzeń"!
Mamy już Złotą Piątkę "Drużyny Marzeń". Z olbrzymią satysfakcją ogłaszamy, że do projektu dołączyła firma GRUMIX. Choć firma ma swoją siedzibę w Budzisławiu, to jej właściciele sympatyzują z naszym klubem i zdecydowali się wesprzeć go nabywając pakiet "Złotego Zawodnika". Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Czytaj więcej
poniedziałek, 9. listopada 2015
"Bokaro Salony Łazienek" wkraczają do gry jako Złoty Zawodnik!
Nasza "Drużyna Marzeń" wzmacnia skład kolejnym Złotym Zawodnikiem! Do gry wkraczają "Bokaro Salony Łazienek", które zdecydowały się wesprzeć nasz projekt, za co im serdecznie dziękujemy i gratulujemy tytułu!
Czytaj więcej
poniedziałek, 26. października 2015
INWEST BUD z tytułem Złotego Zawodnika!
"Drużyna Marzeń" zyskuje kolejnych sympatyków. Na wsparcie projektu zdecydowała się właśnie firma ogólnobudowlana INWEST BUD. Gratulujemy!
Czytaj więcej
piątek, 23. października 2015
Pakiety "Brązowy Zawodnik" już do nabycia w siedzibie klubu!
Już od jutra każdy fan naszego klubu może wesprzeć go nabywając pakiet "Brązowy Zawodnik" i tym samym dołączyć do "Drużyny Marzeń". 200 limitowanych pakietów ekskluzywnych szalików wraz z certyfikatem w estetycznym opakowaniu już czeka!
Czytaj więcej
środa, 21. października 2015
Progres Studio dołącza do "Drużyny Marzeń'. Firma z Łodzi gra z nami, jako "Srebrny Zawodnik"!
Kolejna firma wspiera nasz projekt pod nazwą "Drużyna Marzeń". Progres Studio z Łodzi zdecydowało się na pakiet "Srebrnego Zawodnika". Gratulujemy!
Czytaj więcej
poniedziałek, 19. października 2015
Biuro Turystyczne Turysta Srebrnym Zawodnikiem
Każdego dnia jest Was coraz więcej. Do "Drużyny Marzeń" właśnie dołączyło Biuro Turystyczne "Turysta", która gra razem z nami jako "Srebrny Zawodnik". Nasze gratulacje!
Czytaj więcej
poniedziałek, 19. października 2015
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w "Drużynie Marzeń!"
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przyłączyło się do projektu "Drużyna Marzeń" i wraz z innymi firmami dzieli tytuł "Srebrnego Zawodnika". Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie we wspieranie włocławskiej koszykówki!
Czytaj więcej
sobota, 17. października 2015
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko gra z nami"
"Saniko" zdecydowało się wesprzeć nasz projekt i zostało nagrodzone tytułem "Srebrnego Zawodnika". To kolejna firma, która gra z nami w naszej "Drużynie Marzeń". Dziękujemy!
Czytaj więcej
sobota, 17. października 2015
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne dołącza do projektu jako "Srebrny Zawodnik"!
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne to od dziś "Srebrny Zawodnik" naszej "Drużyny Marzeń". Dziękujemy za wsparcie !
Czytaj więcej
piątek, 16. października 2015
InstalNova Grupa SBS dołącza do nas jako "Srebrny Zawodnik!"
Kolejna firma wspiera nasz projekt i dołącza do "Drużyny Marzeń". W kategorii "Srebrny Zawodnik" witamy firmę InstalNova Grupa SBS i dziękujemy za wsparcie!
Czytaj więcej
piątek, 16. października 2015
MPEC także w "Drużynie Marzeń"!
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Włocławku dołączyło do programu "Drużyna Marzeń" jako "Srebrny Zawodnik". Dziękujemy za wsparcie!
Czytaj więcej
piątek, 16. października 2015
Chemikor dołącza do Drużyny Marzeń!
Zakład Robót Chemoodpornych i Ogólnobudowlanych "Chemikor" dołączył do projektu "Drużyna Marzeń" w kategorii "Złoty Zawodnik".
Czytaj więcej
piątek, 25. września 2015
Pro-Comp pierwszym złotym zawodnikiem „Drużyny Marzeń”
Firma „Pro-Comp” z Włocławka jako pierwsza zdecydowała się wesprzeć projekt naszego klubu pod nazwą „Drużyna Marzeń”. Firma mieści się we Włocławku, przy ul. Królewieckiej 34, a jej właściciel Wojciech Wojtyczka to wielki fan naszej drużyny. Dziękujemy za wsparcie!
Czytaj więcej
Dołącz do naszej Drużyny Marzeń