Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na AZS Koszalin

Wtorek, 26 Września 2017, 13:14, Michał Fałkowski

Choć jeszcze w środę czekają nas wielkie emocje w związku z meczem o Superpuchar Polski, już w niedzielę inaugurujemy rozgrywki ligowe 2017/2018! W Hali Mistrzów zjawi się AZS Koszalin.

Mecz z AZS-em Koszalin to zawsze dodatkowe emocje dla Igora Milicicia, który przecież i grał, i trenował w tej ekipie przez kilka lat. Z drugiej strony, dla chorwackiego szkoleniowca Anwilu Włocławek to już nie pierwszy raz, gdy w roli trenera Rottweilerów mierzy się ze swoimi byłym klubem, więc do niedzielnego starcia podejdzie w pełni profesjonalnie, jak do każdego innego spotkania.

Do Hali Mistrzów wraca Kacper Młynarski. 25-latek latem zamienił Anwil na AZS i póki co w sparingach pokazywał, że może być najważniejszym strzelcem zespołu. Razem z Damianem Jeszke z pewnością stworzą ciekawy duet na skrzydle. Tymczasem po drugiej stronie nowi zawodnicy Anwilu tacy jak Jarosław Zyskowski czy Michał Nowakowski z pewnością będą chcieli pokazać, że stawiając na nich, klub z Włocławka dokonał słusznego wyboru.

Bilety na mecz z AZS-em można już nabywać na stronie www.kupbilet.pl (LINK), w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu.

Ze sprzedaży wyłączone są sektory: A1 (dla kibiców gości), D (od 7 rzędu wzwyż dla klubu kibica) oraz H1 (dla TKM-u).

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: niedziela 1 października: 16:00 – 18:30

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas