Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Aplikacja Anwilu do ściągnięcia

Poniedziałek, 25 Września 2017, 9:55, Michał Fałkowski

Przed sezonem 2017/2018 kolejna gratka dla kibiców! Od dzisiaj możecie pobierać na wasze telefony komórkowe aplikację, w której znajdziecie wszystkie najważniejsze treści oraz kilka nowinek!

Anwil Włocławek już naprawdę na wyciągnięcie ręki! Oficjalna strona klubu, profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTube, a także skład, galerie, terminarz - to wszystko każdy kibic włocławskich Rottweilerów od poniedziałku ma w jednym miejscu. Jedyne co trzeba zrobić to wejść w aplikację "SKLEP" (w przypadku smartfonów z Androidem) lub "APP STORE" (jeśli chodzi o iPhone'y), wpisać hasło "Anwil Włocławek" i ściągnąć aplikację autorstwa firmy Transition Technologies.

Klubowe social media, aktualne newsy czy zdjęcia to nie jedyne atrakcje nowej inicjatywy! Aplikacja "Anwil Włocławek" ma swoje unikatowe elementy, których nie znajdziecie nigdzie indziej, m.in. wynik meczu podawany "na żywo", możliwość publikowania własnych zdjęć podczas meczów drużyny (funkcja "Aparat" działa w momencie trwania spotkania), a także głosowanie na MVP pojedynku.

Zatem, nie ma co zwlekać, aplikacja czeka na pobranie!