Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Środa ostatnim dniem przedsprzedaży karnetów

Poniedziałek, 04 Września 2017, 11:07, Michał Fałkowski

Uwaga! Chcesz zasiadać na „swoim” krzesełku w Hali Mistrzów w sezonie 2017/2018, a nadal nie masz karnetu #25LatWElicie? Musisz się spieszyć!

942 – tyle karnetów zostało nabytych przez włocławskich kibiców w pierwszych dwóch tygodniach sprzedaży całosezonowych wejściówek #25LatWElicie. Biorąc pod uwagę tempo sprzedaży prawdopodobnie już dzisiaj „pęknie” okrągła bariera, a sam fakt, że tylu fanów udało się do kas jest dla nas zapowiedzią fantastycznego wsparcia, jakie czeka drużynę w sezonie 2017/2018. Dość powiedzieć, że rok temu o podobnej porze sprzedanych było 805 wejściówek…

Jednocześnie spieszymy z przypomnieniem, że karnety na miejsca posiadane w poprzednim sezonie można nabywać z pierwszeństwem zakupu tylko do najbliższej środy (6 września) włącznie.

Zaznaczamy, że w czwartek (7 września) i piątek (8 września) sprzedaż karnetów zostanie WSTRZYMANA ze względu na uruchomienie sprzedaży biletów na weekendowy Kasztelan Basketball Cup 2017. Oczywiście, wszyscy fani, którzy nabędą karnety do tego czasu, będą mogli obejrzeć zespół Rottweilerów podczas nadchodzącego turnieju.

Żeby zakupić „swoje” krzesełko w Hali Mistrzów wszyscy kibice mają jeszcze trzy dni: w poniedziałek, wtorek i środę kasy otwarte są w godzinach 10-13.

Od poniedziałku 11 września wszyscy kibice będą mogli nabywać całosezonowe wejściówki na dowolne miejsce we wszystkich sektorach Hali Mistrzów.

Więcej szczegółów dotyczących sprzedaży pod tym LINKIEM.

Wszystkim dziennikarzom przypominamy, że trwa procedura przyznawania akredytacji na sezon 2017/2018. Szczegóły TUTAJ