Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Południe Europy częstym kierunkiem

Poniedziałek, 07 Sierpnia 2017, 13:57, Michał Fałkowski

Południe Europy to złoty piasek, turkusowe morze i gwarantowana pogoda. Z takiego założenia wyszła trójka fanów Anwilu Włocławek, która tego lata wybrała za swój turystyczny cel właśnie ten kierunek.

Jako pierwszy w ostatnim czasie napisał do nas Grzegorz, który nie dość, że w wakacyjną podróż na Korfu zabrał pięć kolejnych osób to jeszcze zatroszczył się, aby każda z nich wzięła ze sobą koszulkę Anwilu Włocławek! Warto dodać, że Grzegorz na co dzień mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, ale nie przeszkadza mu to, aby pojawiać się na meczach Rottweilerów np. w Szczecinie czy Zielonej Górze.

Także grecki kierunek tego lata obrał Mariusz, którego pasją – poza Anwilem Włocławek, rzecz jasna – jest nurkowanie. Jak widać, podczas wakacji można połączyć oba te zainteresowania w jedno i penetrować podwodne zakamarki MorzA Jońskiego w... szaliku Anwilu!

W gorące rejony basenu Morza Śródziemnego zapuścił się tego lata również Piotr. Nie wiemy czy na popularną Majorkę wybrał się sam czy z kimś, ale sam na zdjęciu dumnie prezentuje biały trykot "Anwil Basketball", dobrze komponujący się z niebieskim kolorem morza na tle znanego Port de Soller. 

Cała trójka czeka na wasze lajki TUTAJ.