Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Nowe zdjęcia, nowe lajki

Czwartek, 03 Sierpnia 2017, 16:34, Michał Fałkowski

Plaża nad Morzem Bałtyckim, zamek w Nordkirchen oraz plaża na południu Anglii - w tych trzech miejscach pojawili się w ostatnim czasie kibice Anwilu Włocławek.

Polskie morze od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców Anwilu Włocławek i nie inaczej jest tego lata. Była już Łeba, Jastarnia, było także rzecz jasna Władysławowo. I od tego miasta zaczynamy kolejną serię zdjęć, a konkretnie - zaczyna ją Kacper, którego do konkursu zgłosiła mama Aneta. A wcześniej nie zapomniała spakować swojemu synowi doskonale znanej wszystkim koszulki!

Kamil z kolei wakacje spędza w Niemczech. Szczegółowej trasy jego wycieczki nie znamy, ale na pewno był w Nadrenii Północnej-Westfalii, gdyż na przesłanym przez niego zdjęciu znajduje się piękny Pałac Nordkirchen zwany niemieckim Wersalem. Dla nas istotniejszy jest jednak atrybut, który Kamil dumnie dzierży w dłoniach!

A na koniec serii - wesoła rodzinka, czyli Agnieszka, Arkadiusz oraz Natasza. Trójka uśmiechniętych kibiców Anwilu zrobiła sobie popularne selfie w Bognor Regis Beach i przyznajemy ze szczerością - musieliśmy sprawdzić, do którego zakątka świata przyporządkować tę nazwę. Jak się okazało, to bardzo znane wszystkim Anglikom uzdrowisko nad Kanałem La Manche. Nie wiemy z jakich powodów Aga, Arek i Nataszka tam trafili, ale ważne, że na zdjęciu prezentują aż trzy różne t-shirty Anwilu Włocławek!

I co sądzicie? Zasługują na wasze lajki? Zapraszamy TUTAJ!