Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Morskie klimaty

Wtorek, 25 Lipca 2017, 17:12, Michał Fałkowski

Trójka z naszych kolejnych bohaterów to kibice, którzy wybrali morski klimat na swój wakacyjny cel. Wyjątkiem jest fan, który w koszulce Anwilu zdobył jeden z polskich szczytów.

Na co dzień mieszkający w Toruniu, ale sercem i ciałem wspierający Anwil Włocławek, Adam wybrał się tego lata w Tatry. I nie mógł nie założyć koszulki "Anwil Since 1992", gdy zdobywał jeden z wyższych szczytów tego pasma, Świnicę.

Adam to wyjątek w dzisiejszym gronie. Pozostali kibice wybierali zdecydowanie morskie klimaty, a Milenka oraz Jerzy nawet bardzo dalekie. Konkretnie, polecieli na Dominikanę, gdzie celebrowali swój miesiąc miodowy. Przyznacie - unikatowo!

Nieco bliższą destynację wybrał Rafał, który zabrał swoją rodzinę do Władysławowa, a do plecaka nie zapomniał spakować szalika Anwilu Włocławek. Wesoła gromadka zrobiła sobie zdjęcie na tle zachodzącego słońca, co tylko dodało mu wyjątkowości.

I na koniec, doskonale znane kibicom Anwilu cheerleaderki Ania i Ola, które pojechały do Łeby. Będąc na miejscu, nie mogły nie wybrać się na słynne gigantyczne wydmy, tak samo jak nie mogły zapomnieć o zabraniu ze sobą damskich t-shirtów Anwilu Włocławek. Z tą różnicą, że w chwili sprzedaży były one w jednym kawałku, a na zdjęciu... Sami zobaczcie!

Cztery nowe zdjęcia czekają na Wasze lajki TUTAJ.