Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Czwórka do kolejki

Piątek, 14 Lipca 2017, 9:08, Michał Fałkowski

Dwa zdjęcia prosto z Hiszpanii, po jedynym znad Bałtyku i Tatr - zabawa "Wakacje z Anwilem" nabiera rozpędu! Zobaczcie kolejne zdjęcia na naszym Facebooku.

"Julka z córką Natalką w pochmurnej Jastarni" – maila o takiej treści otrzymaliśmy kilka dni temu z kolejnym zgłoszeniem do zabawy "Wakacje z Anwilem". Jastarnia być może rzeczywiście pochmurna, ale klubowe koszulki zarówno mamy, jak i córki z pewnością sprawiają, że humor jest lepszy!

Krystian i Ela natomiast uśmiechają się do Was w t-shirtach Anwilu Włocławek, śląc pozdrowienia ze słonecznej Hiszpanii. Nie wiemy tylko czy to Morze Śródziemne w tle, czy może Zatoka Biskajska?

W Hiszpanii, a konkretnie w Barcelonie, swoje wakacje spędza także Patrycja, która po stolicy Katalonii spaceruje dumnie w koszulce "Anwil Włocławek Basketball". I co ważniejsze, w tej koszulce poszła na okazjonalny mecz FC Barcelona – Oklahoma City Thunder. Na pewno wyróżniała się z tłumu!

Ostatnia fotka przysłana na nasze konto to – przynajmniej wedle miłośników gór – serce Polski. Zakopane, Tatry, a konkretnie Morskie Oko. W wakacje Wiktoria przemierza szlaki kilka tysięcy metrów nad poziomem morza, a wszystko to w klubowej bluzie Anwilu. Tak trzymać!

Podobają Wam się zdjęcia? Lajkujcie na naszym Facebooku TUTAJ.