Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: Pierwsze zdjęcia

Środa, 12 Lipca 2017, 20:57, Michał Fałkowski

Mamy pierwsze trzy zdjęcia w zabawie "Wakacje z Anwilem" - Marcin spędza czas w Grecji, Paweł nad morzem, a Jakub w górach. Wszyscy oni zabrali ze sobą gadżety Anwilu!

Jako pierwszy do zabawy zgłosił się Marcin, który nadesłał zdjęcie prosto z serca kolebki europejskiej cywilizacji – greckich Aten. Akropol to jedno z najsłynniejszych miejsc świata, a dzięki Marcinowi wielu turystów mogło zobaczyć jak wygląda klubowy t-shirt Anwil Basketball.

Paweł z kolei wybrał za swój turystyczny cel znane wszystkich krajanom Władysławowo, a w stosunkowo niedaleką podróż nie zapomniał wziąć ze sobą nie tylko szalika włocławskiej drużyny, ale również pamiątkowej koszulki z finału play-off 2009/2010. Sentymentalny atrybut...

Jako ostatni swoje zdjęcie – prosto z polskich gór – przesłał nam Jakub (przy okazji – ktoś rozpoznaje to miejsce? Piszce w komentarzach na Facebooku!). Przyznajemy, kreatywność na szkolną piątkę! Czy docenią je inni fani? My uznajemy, że fotka opatrzona napisem "pokłony przed mistrzem" zasługuje na lajka! Podobnie zresztą jak pozostałe dwa zdjęcia, które można oglądać TUTAJ.

Czekamy na kolejne maile!