Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Ankieta gotowa - czekamy na Wasze opinie

Poniedziałek, 10 Lipca 2017, 14:05, Michał Fałkowski

Zgodnie z zapowiedzią sprzed dwóch dni, od dzisiaj czekamy na Wasze opinie. Badanie poziomu satysfakcji zostało połączone z możliwością wygrania cennych nagród. Zapraszamy!

Głównym celem jest poznanie opinii kibiców w różnych tematach dotyczących działalności klubu w zeszłym sezonie i wyciągnięcie wniosku na przyszły rok. Badanie przeprowadzi niezależna sportowa firma badawcza Sport Analytics, który w tym sezonie związała się umową z naszym Klubem i tym samym dołącza do grona Partnerów.

Zgodnie z konwencją statystyczną, usunięte zostaną wartości odstające (przypadkowe i nierealne). Badanie zostanie przeprowadzone na reprezentatywnej próbie kibiców klubu. Dzięki założonej metodologii z 95-procentową pewnością osiągamy 3 procent błędu statystycznego.

Dla kibiców, którzy wezmą udział w badaniu przygotowano atrakcyjne nagrody. W ramach podziękowania za poświęcenie nam swojego czasu przewidzieliśmy cenne nagrody: trzy karnety na przyszły sezon, 10 podwójnych biletów oraz koszulkę klubową z podpisami zawodników.

Dostęp do ankiety internetowej będzie otwarty od poniedziałku 10 lipca od godziny 14:00 do poniedziałku 17 lipca do godz. 22:00.

Badanie dostępne pod adresem: http://anwil.badanie.net/