Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Mecz numer 5 w Hali Mistrzów - bilety w sprzedaży

Piątek, 12 Maja 2017, 10:00, Michał Fałkowski

W niedzielę Anwil Włocławek rozegra w Hali Mistrzów najważniejsze spotkanie w sezonie! Włocławska publika - podobnie jak cały zespół Rottweilerów - musi wznieść się na wyżyny możliwości!

Gdy rywalizacja w play-off sięga ostatniego, decydującego meczu, szanse dla obu drużyn wyrównują się do stanu 50:50. Nie bez przyczyny wszyscy zawodnicy podkreślają, że piąte spotkania ćwierć- i półfinału (czy siódmy finału) to loteria, a o wszystkim decyduje tak naprawdę dyspozycja dnia. Z jednej strony gospodarz ma przewagę dopingu po swojej stronie, ale z drugiej strony ściana wsparcia potrafi wywołać wielką presję. Goście z kolei, jako zespół niżej notowany, nie mają nic do stracenia, ale w krytycznych momentach tego dopingu może im brakować. Każdy kij ma dwa końce...

W niedzielę 14 maja o 17:45 Anwil Włocławek zagra z Energą Czarnymi Słupsk w meczu numer 5 ćwierćfinałowej rywalizacji i bardzo liczy na doping swoich fanów. - Hala Mistrzów musi być gotowa do odlotu. Emocje będą wielkie i my na parkiecie postaramy utrzymać się je na wodzy, ale Hala Mistrzów niech przekroczy barierę dźwięku! - mówi Kamil Łączyński. - Gdy wychodzisz na parkiet i masz przed sobą decydujący mecz, stres jest zawsze. Ale jeśli dobrze wejdziemy w to spotkanie, to włocławscy kibice poniosą nas dalej. Liczymy na swoją dobrą grę i liczymy też na doping kibiców - dodaje Kacper Młynarski.

Ruszyła już sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie. Wejściówki dostępne na portalu www.kupbilet.pl (TUTAJ) oraz w Informacji Turystycznej.

#RazemNaBiało

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 38 zł

- rzędy VII – XV: 30 zł

- rzędy XVI – XIX: 23 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 23 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 15 zł

- rzędy XIV – XVII: 13 zł

Sektory D1, E1, H1:

- wszystkie rzędy: 15 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów (o ile bilety nie zostaną wcześniej wykupione): niedziela 14 maja: 15:45 – 18:15

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: w godzinach pracy punktu.

Sprzedaż w EMPiK i STS: w godzinach pracy punktów.

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas