Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Trwa sprzedaż biletów na TBV Start

Czwartek, 16 Marca 2017, 11:04, Michał Fałkowski

Po dwóch ostatnich zwycięstwach w Hali Mistrzów, Anwil Włocławek ma chrapkę na zgarnięcie kolejnych dwóch punktów. W niedzielę Rottweilery zmierzą się z TBV Startem Lublin.

Najpierw zwycięskie starcie z Siarką Tarnobrzeg 89:60, a następnie wygrana nad AZSem Koszalin 78:62. Anwil Włocławek pewnie pokonał dwóch rywali z dołu tabeli i w niedzielę chce zakończyć domową, marcową serię zgarnięciem dwóch punktów po raz trzeci. 

Choć TBV Start Lublin zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli, dla nikogo nie jest to łatwy przeciwnik. Zawodnicy Davida Dedka wygrali trzy ostatnie spotkania i chyba powoli mogą już być spokojni co do utrzymania w ekstraklasie. O play-off już pewnie nikt w Lublinie nie myśli, ale o utarciu nosa faworyzowanym rywalom – na pewno tak. Anwil musi zatem zachować koncentrację i pokazać swoim fanom, którzy tłumnie przychodzą do Hali Mistrzów nawet na mecze z drużynami z dołu tabeli (2655 widzów na Siarcie i 2663 na AZSie), że warto oglądać Rottweilery na żywo!

Bilety na to ostatnie marcowe spotkanie w Hali Mistrzów można cały czas nabywać na stronie www.kupbilet.pl (LINK TUTAJ), w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem każdego pojedynku.

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1, H1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: niedziela 19 marca: 14:00 – 16:30

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas