Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Fast Break - Fiodor Dmitriew czeka na pytania

Niedziela, 12 Marca 2017, 13:00, Michał Fałkowski

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi odcinek czwarty! Szykujcie klawiatury – tym razem na wasze zagadnienia będzie odpowiadał silny skrzydłowy Anwilu Włocławek, Fiodor Dmitriew!

Rozgrywający Kamil Łączyński rozpoczął cykl Fast Break w sezonie 2016/2017, jako drugi na pytania kibiców odpowiadał prezes zarządu KK Włocławek S.A., Arkadiusz Lewandowski, a ostatnio bohaterem serii był Paweł Leończyk. Kibicom nie brakowało ani wiedzy, ani fantazji przy układaniu pytań, więc można liczyć, że podobnie będzie w przypadku czwartego odcinka.

Tym razem na wasze pytania odpowiadał będzie Fiodor Dmitriew, czyli kapitan układanki trenera Igora Milicicia. Doświadczony zawodnik długo szukał formy w tym sezonie, ale niedawne spotkanie przeciwko Polfarmexowi Kutno pokazało, że Rosjanin "wrócił do żywych". O tym sezonie, ale także o poprzednim w barwach Anwilu, jak i również o każdym innym aspekcie swojego życia Fiedja chętnie opowie w ramach cyklu Fast Break.

Zatem – pomijając treści powszechnie uznane za niestosowne – pytać wolno o wszystko! Spośród wszystkich nadesłanych pytań, wybierzemy minimum 15 najciekawszych a następnie odpowiedzi opublikujemy na stronie oficjalnej klubu.

Od dziś skrzynka pocztowa [email protected] jest aktywna, prosimy więc o maile zatytułowane „FIODOR DMITRIEW”. Na wasze pytania czekamy do czwartku 16 marca do godz. 23.59.

#1 – KAMIL ŁĄCZYŃSKI

#2 – ARKADIUSZ LEWANDOWSKI 

#3 - PAWEŁ LEOŃCZYK