Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Arteks sp. z o.o. ponownie Złotym Zawodnikiem!

Poniedziałek, 06 Marca 2017, 13:10, Michał Fałkowski

W minionym sezonie firma Arteks sp. z o.o. szczyciła się tytułem Złotego Zawodnika pierwszej edycji Drużyny Marzeń. Od dziś biuro firmy zdobić będzie koszulka Michała Chylińskiego. Gratulujemy!

Arteks sp z o.o. jest firmą rodzinną w 100% z polskim kapitałem. Firma powstała w 1993 r. i jest specjalistą w dystrybucji i sprzedaży farb dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu oraz materiałów budowlanych oraz artykułów chemii budowlanej. Od roku 2009 jest udziałowcem Grupy PSB-Polskie Składy Budowlane, największej grupy zakupowej w Polsce w branży budowlanej, a w roku 2010 rozszerzyła swoją współpracę z PSB uruchamiając market dekoracyjno-budowlany PSB Mrówka Włocławek. Dalszy rozwój firmy Arteks to działalność deweloperska, w 2014 firma wybudowała budynki dla KFC i Aldi przy ul. Kruszyńskiej 13 we  Włocławku.

Firma Arteks posiada zróżnicowaną strukturę sprzedaży: hurt, detal i DIY. Zatrudnia wykwalifikowany personel, który służy klientom profesjonalnym doradztwem. Za osiągane wyniki w sprzedaży, organizację pracy i nowoczesne metody zarządzania, firma Arteks została laureatem wielu nagród i wyróżnień między innymi: Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej CWB - w czterech edycjach, Certyfikatu „Złoty Płatnik” - w dwóch edycjach, Gazeli Biznesu - w czterech edycjach, Złotej Setki Pomorza i Kujaw - w dwóch edycjach, Certyfikatu Decide with Confidence oraz Certyfikatu KRD - w dwóch edycjach, Gepard Biznesu - w dwóch edycjach.