Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

InstalNova Grupa SBS wzmacnia Drużynę Marzeń

Środa, 15 Lutego 2017, 10:19, Michał Fałkowski

Mamy kolejnego Złotego Zawodnika II edycji projektu "Drużyna Marzeń"! Tym razem pamiątkowa koszulka - konkretnie Fiodora Dmitriewa - trafi do hurtowni instalacyjno-sanitarnej InstalNova Grupa SBS.

Kolejną firmą, która może pochwalić się tytułem Złotego Zawodnika w ramach projektu "Drużyna Marzeń – II edycja" jest Instalnova Grupa SBS. Dzięki wsparciu projektu klubu, ściany nowej siedziby firmy przy ulicy Płockiej, ozdobi rama z koszulką kapitana drużyny Fiodora Dmitriewa.

Hurtownia instalacyjno-sanitarna InstalNova Grupa SBS zatrudnia ponad 20 osób wysoce wyspecjalizowanej kadry. Są to osoby doświadczone i pełne energii. Zarówno dzięki niej, jak i podmiotom współpracującymi z firmą, klienci hurtowni mogą liczyć na płynną i kompleksową obsługę procesu handlowego. Doradcy z firmy InstalNova gotowi są do pomocy już na etapie wyboru produktu poprzez materiały handlowe, przez dobór urządzeń, po bezpłatne projekty techniczne instalacji sanitarnych i grzewczych.

Firma działa jako sprawdzony partner instalatorów, generalnych wykonawców, a także Klientów indywidualnych – stąd nieustannie poszerza swoją ofertę tak, aby  była w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z kompleksowym i terminowym dostarczaniem materiałów z branży sanitarnej i grzewczej.