Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na Energę Czarnych w sprzedaży

Wtorek, 14 Lutego 2017, 12:36, Michał Fałkowski

Choć po drodze jest jeszcze Puchar Polski, już wkrótce kolejny mecz w Hali Mistrzów. 26 lutego Anwil Włocławek zagra u siebie z Energą Czarnymi Słupsk. Można już nabywać bilety na to spotkanie.

Ostatnia porażka w Krośnie rozdrażniła włocławian, którzy z impetem i sportową złością we wtorek wrócili do treningów. Zawodnicy Igora Milicicia nie zwracają uwagi na problemy kadrowe i koncentrują się na najbliższych meczach. Już w piątek Rottweilery zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski w Warszawie i z pewnością liczą na przedłużenie pobytu w stolicy aż do niedzieli, kiedy to zostanie rozegrany wielki finał turnieju. 

Jednocześnie, plamę na Podkarpaciu włocławianie będą chcieli zmazać również w kolejnym spotkaniu przed własną publicznością. Na parkiet Hali Mistrzów Rottweilery wybiegną już za niespełna dwa tygodnie, 26 lutego o godz. 12.40. Wtedy to rozpocznie się bowiem starcie z Energą Czarnymi Słupsk. Anwil ma pewne rachunki do wyrównania ze słupską drużyną, wszak w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego zwyciężyli rywale.

Bilety na to niedzielne, telewizyjne spotkanie można już nabywać na stronie www.kupbilet.pl (LINK – w chwili ogłaszania sprzedaży dostępnych jest około 500 wejściówek), w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku.

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1, H1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: Energa Czarni – niedziela 26 lutego: 10:30 – 12.30.

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas