Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Termos z podcastem #12: Hala 100-lecia zdobyta!

Sobota, 21 Stycznia 2017, 10:49, Redakcja

Leończyk bohaterem, Chyliński fighterem, wielkie wsparcie kibiców i radość Krzysztofa Szaradowskiego po zwycięstwie w Hali 100-lecia w Sopocie. Zapraszamy na 12 odcinek "Termosa z Podcastem".

Na zegarze pozostawało pięć sekund do końca spotkania, gdy Filip Dylewicz podał do Anthony'ego Irelanda. Amerykanin uciekł od faulu, znalazł pozycję do rzutu, rzucił i... po chwili ogromna rzesza fanów Anwilu Włocławek, która przyjechała specjalnie na ten mecz, okazała grupa sponsorów klubu, a przede wszystkim trenerzy i zawodnicy mogli krzyczeć z radości. Rottweilery pokonały Trefla na wyjeździe po raz pierwszy od czterech sezonów, a wszystkie emocje na bieżąco przekazywał w Radiu Anwil Krzysztof Szaradowski.

Teraz czas więc na filiżankę dobrej kawy, ciastko i... można przeżyć czwartkowe spotkanie jeszcze raz! Zapraszamy na kolejny odcinek "Ku Pamięci", który poprzedzi dziesięciominuta rozmowa popularnego "Termosa" z Piotrem Kieplinem i Michałem Fałkowskim. O Pawle Leończyku, o Michale Chylińskim, o niesamowitym dopingu kibiców i nadchodzących dniach oraz kolejnych meczach. Zapraszamy!