Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Termos z podcastem #10: Derby to było święto

Piątek, 13 Stycznia 2017, 9:28, Michał Fałkowski

Artur Gąsiorowski, chodząca encyklopedia i skarbnica wiedzy o Anwilu , jest gościem kolejnego odcinka "Termosa z podcastem", a wszystko po to, aby odkurzyć przeszłość przed derbami z Toruniem.

Czy pamiętacie ile kolejnych meczów Anwil Włocławek wygrał w rywalizacji z toruńskimi ekipami AZSu Elany i Polskiego Cukru w Hali Mistrzów? OK, to było łatwe. Ale czy może wiecie zatem jaki jest bilans Rottweilerów w derbowej konfrontacji w meczach rozgrywanych w Toruniu? Większość z pewnością nie posiada takiej wiedzy, ale jest we Włocławku ktoś, kto zna wyniki, bilanse i statystyki dotyczące Anwilu Włocławek sprzed lat, a nawet dekad.

Artur Gąsiorowski, bo o nim mowa, został gościem Krzysztofa Szaradowskim w dziesiątym odcinku cyklu "Termos z podcastem", a wszystko po to, aby odkurzyć kibicom derbowe starcia sprzed lat. Zatem, jeśli chcecie odświeżyć pamięć, a przy okazji dowiedzieć się dlaczego derby włocławsko-toruńskie można nazwać "prawdziwymi", a np. włocławsko-inowrocławskie niekoniecznie, zapraszamy do odsłuchania materiału.