08.02.2023 - 22:28

Skuteczna końcówka Brose

Niemieckie Brose Bamberg zwyciężyło w Hali Mistrzów 90:86. Anwil Włocławek walczył o pierwsze miejsce do ostatniej syreny - niestety w drugiej połowie rywale byli skuteczniejsi.

Anwil 3x3 z pierwszym turniejowym medalem!

Zawodnicy Anwilu 3x3 w weekend trenowali przed zbliżającą się Lotto 3x3 Ligą. Drużyna wzięła też udział w finałach IV edycji Pomorskiej Ligi Akademickiej i zajęła trzecie miejsce!

Po zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław, Anwil Włocławek miał apetyt na kolejny ligowy łup. W Hali Mistrzów 97:91 lepsza okazała się jednak Legia Warszawa.

Smak ćwierćfinału - Anwil lepszy od Rumunów!

Anwil Włocławek pokonał rumuńską CSM CSU Oradeę 74:66 w ramach 5. kolejki drugiej rundy FIBA Europe Cup. Rottweilery zapewniły sobie awans do ćwierćfinału!

Anwil ucisza Halę Stulecia! Święta Wojna dla Anwilu!

Co za spotkanie Anwilu Włocławek! Rottweilery pokonały WKS Śląsk Wrocław w Hali Stulecia 91:82, kontrolując mecz przez niemal 40 minut.

Cypryjski promień słońca - Anwil wygrywa!

Anwil Włocławek z wygraną! Rottweilery realizowały założenia, naciskały na Keravnos BC i ostatecznie zwyciężyły 78:65. Drużyna zbliżyła się do ćwierćfinału FIBA Europe Cup.

Rawlplug Sokół Łańcut był skuteczniejszy od Anwilu Włocławek na przestrzeni całego meczu. Mimo zrywu Rottweilerów pod koniec, rywale odnieśli zwycięstwo 89:78.

Anwil Włocławek przegrał z Eneą Zastalem BC Zielona Góra 84:88. Rywale grali skuteczniej w drugiej połowie, a w końcówce nie dali się złapać.

Anwil Włocławek przegrał z niemieckim Brose Bamberg 69:73. Rottweilerom w trzeciej kwarcie zdarzył się przestój - choć zawodnicy walczyli do samego końca, ostatecznie strat nie udało się odrobić.

Anwil Włocławek był jeden rzut od doprowadzenia do dogrywki. Niestety ostatecznie pogoń Rottweilerów nie zakończyła się sukcesem - BM Stal Ostrów Wielkopolski wygrała 71:68.