23.03.2023 - 23:53

Bez zakłóceń - Anwil wygrywa z MKS-em!

Anwil Włocławek z domową wygraną! Rottweilery pokonały MKS Dąbrowa Górnicza 94:72. Najwięcej punktów w drużynie zdobył Victor Sanders.

Nie mogło być inaczej - derby dla Anwilu!

Anwil Włocławek po raz kolejny lepszy w derbach województwa kujawsko-pomorskiego! Rottweilery pokonały dziś w Hali Mistrzów Arrivę Twarde Pierniki Toruń 86:79.

Anwil w najlepszej czwórce FIBA Europe Cup!

To było fenomenalne starcie Anwilu Włocławek! Rottweilery wywierały presję, mocno walczyły w obronie i popisowo ograły na wyjeździe Gaziantep Basketbol 91:75! Drużyna awansowała do półfinału FEC!

Anwił Włocławek nie wróci ze Słupska z wygraną. Grupa Sierleccy Czarni zagrali skuteczniej i zwyciężyli 85:73.

Pierwszy mecz ćwierćfinału FIBA Europe Cup dostarczył wielkich emocji. Anwil Włocławek przegrał z tureckim Gaziantep Basketbol 84:85. Różnica jest minimalna - za tydzień Rottweilery powalczą o awans!

Anwil Włocławek przegrał z Kingiem Szczecin 87:88 po dogrywce. Rottweilery były blisko przechylenia szali na swoją stronę - niestety rywale okazali się minimalnie lepsi.

Zawodnicy Anwilu 3x3 wyszli z grupy i grali mecz o awans do Wielkiego Finału Lotto 3x3 Ligi. Niestety, ostatecznie rywale z Bydgoszczy okazali się minimalnie lepsi.

Rottweilery znów dostarczyły kibicom gigantycznych emocji. Anwil Włocławek przegrał po dwóch dogrywkach 91:93 z Treflem Sopot, ale drużyna pokazała wielkie serce.

Fenomenalna druga połowa - Anwil gra dalej!

Co za mecz! Ćwierćfinał Suzuki Pucharu Polski padł łupem Anwilu Włocławek! Drużyna zagrała świetnie w drugiej połowie i wygrała 89:80 z BM Stalą Ostrów Wielkopolski.

Kosmiczne emocje - Anwil zdobył Stargard!

Co za horror! Co za emocje! Co za rollercoaster! Anwil Włocławek pokonał po dogrywce 94:93 PGE Spójnię Stargard. Rottweilery w drugiej połowie pokazały pazury!