19.03.2017 - 18:35

Wieczór jak w NBA! 112 punktów Anwilu

112 punktów, 16 trójek i fantastyczny powrót na parkiet Tylera Hawsa - tak w telegraficznym skrócie wyglądał mecz Anwilu Włocławek z TBV Startem Lublin. Rottweilery zagrały, jakby były... z NBA!

Anwil Włocławek wygrywał każdą z kwart poniedziałkowego meczu z AZSem Koszalin i pewnie pokonał rywala 78:62. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził autor 17 punktów, Nemanja Jaramaz.

Anwil Włocławek zagrał zgodnie z przedmeczowymi założeniami oraz oczekiwaniami kibiców i pokonał Siarkę Tarnobrzeg 89:60. Trener Milicić dał pograć nowemu graczowi Mateusz Bartoszowi oraz juniorom.

Kapitan Fiodor Dmitriew trafił pięć trójek w tym tę, która zapewniła włocławianom dogrywkę. W niej Anwil Włocławek nie dał szans Polfarmexowi Kutno i wywiózł dwa punkty dzięki zwycięstwu 95:88.

Kamil Łączyński rzucił sześć oczek w kluczowym momencie spotkania z Energą Czarnymi i wyprowadził Anwil na bezpiecznie prowadzenie. Ostatecznie Rottweilery pokonały Czarne Pantery 69:63.

Zabrakło skuteczności, nie ma pucharu...

Anwil Włocławek nie dał rady mistrzowi Polski, który między meczami miał jeden dzień odpoczynku więcej. Rottweilerom zabrakło skuteczności w finale Pucharu Polski i ostatecznie przegrali 57:79.

Trójkami do finału!

Anwil Włocławek trafił 15 rzutów za trzy punkty w półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski z Miastem Szkła Krosno i pokonał beniaminka 77:68. W niedzielę Rottweilery zmierzą się w finale ze Stelmetem BC.

Półfinał już jest...

Koszykarze Anwilu Włocławek pokonali MKS Dąbrowa Górnicza 73:67 i tym samym zameldowali się w półfinale Pucharu Polski. Kluczowe punkty dla Rottweilerów rzucali Nemanja Jaramaz oraz Kamil Łączyński.

Anwil Włocławek świetnie rozpoczął mecz z Miastem Szkła Krosno, ale im gra coraz bardziej zbliżała się ku końcowi, tym włocławianom szło gorzej. Ostatecznie gospodarze pokonali Rottweilery 78:71.

Chorwacki center Josip Sobin rzucił 28 punktów i poprowadził Anwil Włocławek do zwycięstwa nad MKSem Dąbrowa Górnicza 73:70. Rottweilery pokonały rywala grając w osłabionym składzie.