23.03.2018 - 20:46

Lepiej brzydko wygrać...

- Lepiej brzydko wygrać, niż ładnie przegrać - powiedział po meczu Igor Milicić. Anwil Włocławek pokonał GTK Gliwice po walce 95:88.

Anwil Włocławek prowadził przez całe spotkanie i pokonując ostatecznie BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 83:76, odniósł zasłużone zwycięstwo.

Ivan Almeida rzucił 31 punktów, ale to było za mało na Asseco Gdynia. Goście trafili w całym meczu 18 rzutów za trzy punkty i pokonali Anwil Włocławek w Hali Mistrzów 105:92.

Anwil Włocławek zagrał tak, jak na lidera tabeli przystało. Grając z pełną koncentracją i świadomością swoich przewag, pokonał MKS Dąbrowa Górnicza 83:63.

To był mecz twardej, męskiej walki od pierwszej do czwartej kwarty. Po 40 minutach lepsi okazali się jednak koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra, którzy pokonali Anwil Włocławek 88:77.

Anwil Włocławek pokonał Asseco Gdynia 87:73 i w sobotę zagra w półfinale Pucharu Polski, ale wygraną okupił wysoką ceną - kontuzją drugiego środkowego Szymona Szewczyka.

Koszykarze Anwilu Włocławek rozdali aż 30 asyst w meczu z PGE Turowem Zgorzelec, co przełożyło się na fantastyczną formę w ataku. Rottweilery pokonały Tury 98:74.

Emocje pod kontrolą - Radom zdobyty!

Anwil Włocławek przełamał niemoc i po raz pierwszy od pięciu lat ograł Rosę Radom na wyjeździe w sezonie zasadniczym. Do zwycięstwa 79:65 gości poprowadził Jaylin Airington, autor 23 punktów.

W ostatnich dniach kamera ANWIL TV odwiedziła trzech Dziadków-laureatów konkursu #DziadekKibicBabciaFanka. Oto efekty miłych spotkań koszykarzy Anwilu z fanami.

Anwil Włocławek pracował mocno w defensywie przez całe spotkanie z Miastem Szkła Krosno i na koniec szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Rottweilery pokonały rywala 68:66.