04.02.2017 - 20:49

Sobinem po zwycięstwo

Chorwacki center Josip Sobin rzucił 28 punktów i poprowadził Anwil Włocławek do zwycięstwa nad MKSem Dąbrowa Górnicza 73:70. Rottweilery pokonały rywala grając w osłabionym składzie.

Jak najlepiej zareagować na problemy z defensywą? Odpowiedzieć skutecznym atakiem. To powiedzenie gracze Anwilu Włocławek wzięli sobie do serca w drugiej połowie meczu i pokonali King Szczecin 86:80.

Dobitka na wagę zwycięstwa - Anwil zdobywa Sopot!

Paweł Leończyk dobił niecelny rzut wolny Josipa Sobina i zdobywając dwa punkty na pięć sekund przed końcem spotkania, przesądził o zwycięstwie Anwilu! Rottweilery pokonały Trefla Sopot 80:79.

Miał być orkan znad Torunia, a tymczasem gracze Anwilu byli jak huragan i nie pozostawili złudzeń, która drużyna jest lepsza w Kujawsko-Pomorskim. Derbowe starcie włocławianie wygrali 91:73.

Anwil Włocławek rozpoczął z impetem niedzielne starcie, ale w miarę upływu czasu Rosa Radom przejęła inicjatywę i dobrze grając zwłaszcza w trzeciej kwarcie, ostatecznie wygrała 74:61.

Rok zwieńczony zwycięstwem!

Anwil Włocławek pokonał BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w ostatnim meczu 2016 roku i udanie zwieńczył 2016 rok. Wygrana nad ostrowianami umocniła miejsce Rottweilerów w czołówce tabeli.

Pokonując 89:79 Polpharmę Starogard Gdański, Anwil Włocławek nie tylko zrewanżował się rywalom za wcześniejszą porażkę, ale także sprawił swoim fanom wielki prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Przez 30 minut Anwil Włocławek grał bardzo dobre spotkanie w hali CRS, ale w ostatniej odsłonie pozwolił zdominować Stelmetowi BC i ostatecznie opuszcza Zieloną Górę po przegranej 74:82.

Na trzy minuty przed końcem spotkania Anwil Włocławek prowadził 62:54. W kluczowej fazie meczu PGE Turów Zgorzelec zdobył jednak aż 18 punktów i jednocześnie zdobył Halę Mistrzów, wygrywając 72:65.

Pokonując Siarkę Tarnobrzeg 87:75 w środowy wieczór, Anwil Włocławek przerwał serię trzech kolejnych porażek na Podkarpaciu. Z bilansem 7:3 włocławianie umocnili się w czołówce ligi.