21.01.2018 - 21:24

Defensywą po szczęście

Anwil Włocławek pracował mocno w defensywie przez całe spotkanie z Miastem Szkła Krosno i na koniec szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Rottweilery pokonały rywala 68:66.

Anwil Włocławek pozwolił zdobyć Legii Warszawa tylko 20 punktów po zmianie stron i tym samym otworzył sobie drzwi do wygranej w stolicy. Rottweilery pokonały rywala 95:60.

Anwil Włocławek wykazał się opanowaniem w kluczowym momencie spotkania i pokonał AZS Koszalin 91:80. Bohaterem w crunch-time był Jaylin Airington.

Anwil Włocławek zagrał świetną czwartą kwartę i pokonał w Starogardzie Gdańskim Polpharmę 80:73. Dzięki temu zwycięstwu włocławianie są samotnym liderem Polskiej Ligi Koszykówki.

Koszykarze Anwilu Włocławek walczyli o zwycięstwo do samego końca, ale po 40 minutach konfrontacji mistrz z Zielonej Góry okazał się lepszy. Rottweilery uległy na wyjeździe 83:94.

Fajerwerki odpalone w czwartej kwarcie!

Anwil Włocławek długo szukał swojego rytmu w meczu z Treflem Sopot, ale gdy go znalazł, szansy już nie wypuścił. Rottweilery pokonały rywali 80:69 dzięki świetnej skuteczności w czwartej kwarcie.

Anwil Włocławek niczym Święty Mikołaj przyniósł, a właściwie przywiózł włocławskim kibicom prezent pod choinkę: bożonarodzeniowe zwycięstwo prosto ze Szczecina! Rottweilery pokonały Wilki 85:70.

Anwil Włocławek już wysoko prowadził, ale Polski Cukier doprowadził do emocjonującej końcówki. W tym szaleństwie Rottweilery okazały się jednak skuteczniejsze i wygrały derby 81:74!

Po bardzo ofensywnym meczu Anwil przegrał z niepokonanym u siebie MKS-em Dąbrowa Górnicza 86:84. Najwięcej punktów dla Rottweilerów rzucił Ivan Almeida.

Anwil Włocławek nie miał większych problemów w starciu z GTK Gliwice i po 40 minutach dominacji pokonał beniaminka PLK 94:75. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Ante Delas.