18.05.2018 - 20:04

Anwil odpowiedział! Remis w serii!

Anwil Włocławek wykazał się opanowaniem w ostatniej akcji spotkania i pokonał Stelmet Eneę BC Zielona Góra 87:88. Rzut osobisty na zwycięstwo trafił Ivan Almeida.

To było spotkanie walki, pełne emocji i zwrotów akcji, ale niestety po 45 minutach lepszy okazał się Stelmet Enea BC Zielona Góra wygrywając po dogrywce z Anwilem 107:104.

Stelmet Enea BC Zielona Góra pokazał serce mistrza i pokonał Anwil Włocławek w drugim meczu półfinału 90:74. Rywalizacja przenosi się do hali CRS.

Anwil Włocławek zdominował w pełni pierwsze spotkanie półfinałowe play-off i pokonał Stelmet Eneę BC Zielona Góra 98:84! Włocławianie prowadzą w serii 1:0, drugi mecz w niedzielę.

Rottweilery w półfinale!

Anwil Włocławek pewnie pokonał PGE Turów Zgorzelec w trzecim meczu ćwierćfinału i po roku przerwy wraca do półfinału! Rottweilery wygrały we wtorek 93:72!

Zadanie (już prawie) wykonane. 2:0!

Koszykarze Anwilu Włocławek zrobili, co sobie zakładali. Ogrywając PGE Turów Zgorzelec w drugim meczu 86:72, prowadzą w serii 2:0. Rywalizacja przenosi się do hali przeciwnika.

Zwycięskie zbiórki. 1:0 dla Anwilu!

Anwil Włocławek zdominował walkę na tablicach i tym samym otworzył sobie drzwi do zwycięstwa w pierwszym meczu play-off. Rottweilery pokonały Tury 86:76 i prowadzą w serii 1:0!

Anwil Włocławek zdemolował Polpharmę Starogard Gdański 106:56. To zwycięstwo zarówno dobrze smakuje, jak i dobrze rokuje przed najważniejszą fazą rozgrywek. It's P(l)ay-Off Time!

Anwil Włocławek dobrze bronił przez trzy kwarty, ale w czwartej odsłonie gra Rottweilerów posypała się jak domek z kart. Stelmet Enea BC ZIelona Góra wygrał w Hali Mistrzów 70:57.

Niestety, piątek trzynastego okazał się pechowy dla Anwilu Włocławek. Rottweilery przegrały z Treflem Sopot na wyjeździe 78:88, choć nadal zachowują pierwsze miejsce w tabeli.