07.04.2017 - 12:07

W lany poniedziałek lejemy Rosę!

Nie opadły jeszcze emocje związane z pokonaniem mistrza Polski, a Klub Koszykówki Włocławek zaprasza na kolejny mecz w Hali Mistrzów. Można już nabywać bilety na świąteczne spotkanie z Rosą Radom.

- Mamy argumenty, by pokonać mistrza - mówi Paweł Leończyk w wywiadzie dla Anwil Team nr 11. W numerze także 4 kwarty Washingtona, felieton na temat nowego hymnu oraz wywiad z prezydentem Wojtkowskim.

Mistrz utonął w bieli!

Hala Mistrzów utonęła w bieli koszulek ponad trzech tysięcy kibiców, a koszykarze Anwilu Włocławek zagrali koncertowo i pokonując Stelmet BC Zielona Góra 81:68, wskoczyli na fotel lidera PLK!

Loża Ekspertów: Anwil idzie za ciosem!

Według ekspertów, Anwil Włocławek pójdzie za ciosem i pokona w szlagierowym meczu 26. kolejki PLK Stelmet BC Zielona Góra! Sześciu uczestników zabawy stawia na zwycięstwo Rottweilerów z mistrzem!

Anwil Włocławek ma wielką żądzę rewanżu na Stelmecie BC Zielona Góra za dwie porażki w sezonie. Na zwycięstwo liczą także fani, którzy na środowym spotkaniu mają stawić się w komplecie #RazemNaBiało!

600 zwycięstw Anwilu w ekstraklasie!

Zwycięstwo z PGE Turowem Zgorzelec dało podstawy do celebrowania pewnego jubileuszu. W sobotę koszykarze Anwilu Włocławek wygrali bowiem 600. mecz w historii występów w ekstraklasie!

Po dwóch udanych edycjach „Drużyny Marzeń”, czas zaoferować coś małym i średnim przedsiębiorcom. Anwil Włocławek rusza właśnie z najnowszą inicjatywą - "Klubem 100"!

Dziś Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Anwil Włocławek przyłącza się do akcji i „świeci na niebiesko”. Zachęcamy do zapoznania się z problemem autyzmu wśród dzieci.

Wygrana w Zgorzelcu całkiem na serio!

Anwil Włocławek nie robił sobie żadnych żartów, a wręcz przeciwnie – w Zgorzelcu zagrał całkiem na serio i kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty, pokonał PGE Turowa 90:83.

Większość ekspertów Loży stawia na zwycięstwo Anwilu w meczu na trudnym terenie w Zgorzelcu. Większość, gdyż z tego grona wyłamała się Justyna Pluta. Kto będzie miał rację? Mecz już o 18!