Umowa podpisana - Starodębska Music Bar Sponsorem

Informujemy, że Klub Koszykówki Włocławek zyskał nowy podmiot w gronie Sponsorów - zawarto porozumienie z Restauracją Starodębska Music Bar.

Nowy podmiot w gronie Sponsorów Klubu Koszykówki Włocławek S.A. Miło nam poinformować o zawartej na okres jednego sezonu umowie z HOTELEM Nicolaus w Toruniu.

Rzeźnik z Golęcina, Zyziupiór i Youngblood Frankenstein w wywiadzie dla Anwil Team nr 4 w sezonie 2017/2018. W numerze także "Mój pierwszy raz" Bartosza Matusiaka czy felieton Termosa.

Już w pierwszej kwarcie przy stanie 29:15 było jasne, że Anwil Włocławek pokona Legię Warszawa. Ostatecznie Rottweilery zdeklasowały rywali różnicą 41 punktów (107:66), rozdając przy tym 36 asyst.

Ivan Almeida zebrał 35 procent Waszych głosów i zwyciężył w głosowaniu na MVP Października. Niski skrzydłowy zdobywał w pierwszych sześciu meczach sezonu 17 punktów i ponad 5 zbiórek.

Nikt nie ma wątpliwości - Anwil Włocławek, nawet bez kontuzjowanego Kamila Łączyńskiego, pokona wysoko beniaminka PLK, Legię Warszawa. Wszyscy eksperci są co do tej kwestii zgodni.

Cel Anwilu przed meczem z Legią jest prosty: zamknąć serię trzech meczów w domu okazałym zwycięstwem. I to pomimo faktu, że w niedzielę włocławianie zagrają osłabieni brakiem Kamila Łączyńskiego.

Selenka Wieniec Zdrój cały czas oficjalną wodą mineralną Anwilu Włocławek! Umowa między Klubem a właścicielem marki Uzdrowiskiem Wieniec została przedłużona o kolejny sezon.

Anwil wygrał pięć z sześciu meczów ligowych w październików, co jest zasługą całego zespołu. Wszyscy gracze kluczowej rotacji zostali więc nominowani do nagrody MVP Października.

Informujemy, że od dzisiaj można nabywać bilety na niedzielne spotkanie Anwil Włocławek - Legia Warszawa. Stołeczna ekipa wraca do Hali Mistrzów po 14 latach przerwy.