21.03.2017 - 17:55

Termos z podcastem #17: Dwugłos po Lublinie

Najpierw Igor Milicić o nastrojach i oczekiwaniach przed meczami kwietniowymi, a następnie Mateusz Bartosz o tym, jak to było, gdy grał jeszcze w Kutnie i jak to jest teraz, gdy gra we Włocławku.

- Koszykarsko rozwijam się we Włocławku - mówi Kacper Młynarski w wywiadzie dla Anwil Team nr 10. W numerze także 4 kwarty Chyla, felieton Termosa oraz tekst podsumowujący akcję #RazemDoNBA.

38 punktów zdobytych przez Anwil w 1. kwarcie spotkania z TBV Startem odbiło się szerokim echem. Anwil otworzył mecz wynikiem 38:20, czym wyrównał swój rekord zdobyczy w jednej kwarcie.

112 punktów, 16 trójek i fantastyczny powrót na parkiet Tylera Hawsa - tak w telegraficznym skrócie wyglądał mecz Anwilu Włocławek z TBV Startem Lublin. Rottweilery zagrały, jakby były... z NBA!

Anwil kończy serię trzech meczów marcowych u siebie i zamierza zgarnąć trzecią wygraną z rzędu w Hali Mistrzów. Loża Ekspertów typuje zwycięstwo gospodarzy w starciu z TBV Startem.

W niedzielę Anwil podejmie TBV Start i tym spotkaniem zwieńczy cykl marcowych meczów u siebie. Dotychczas wszystkie spotkania kończyły się korzystnie, cel więc jest jeden - przedłużyć serię.

Po dwóch ostatnich zwycięstwach w Hali Mistrzów, Anwil Włocławek ma chrapkę na zgarnięcie kolejnych dwóch punktów. W niedzielę Rottweilery zmierzą się z TBV Startem Lublin.

Anwil Włocławek wygrywał każdą z kwart poniedziałkowego meczu z AZSem Koszalin i pewnie pokonał rywala 78:62. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził autor 17 punktów, Nemanja Jaramaz.

Justyna Pluta utrzymała fotel lidera, a Maciej Raczyński był bardzo blisko prawidłowego wyniku i umocnił się na trzeciej pozycji. Grono ekspertów stawia również na Anwil w starciu z AZSem Koszalin.

Anwil podejmie u siebie AZS Koszalin, którego trenerem jest włocławianin Kamil Sadowski. Igor Milicić i jego zawodnicy chcą jednak pokazać, że nie bez przyczyny Rottweilery są w czołówce tabeli.