Elite-25

PLUS MEDICA dołącza do 25 Elite Club

Nowoczesna przychodnia rehabilitacyjna PLUS MEDICA z Chocenia dołącza do projektu i zyskuje wiele atrakcyjnych świadczeń. Ściany przychodni zdobić będzie efektownie oprawiona koszulka Anwilu Włocławek z meczu o Superpuchar Polski z autografami koszykarzy.

Plus Medica to nowoczesne centrum rehabilitacyjne, w którym wyspecjalizowana kadra (głównie z Łodzi) pomaga pacjentom w oparciu o sprzęt wysokiej klasy i jakości. Strefa kardio to cztery egospiromentry, a także bieżnia połączona z komputerem monitorującym obciążenie serca w czasie rzeczywistym. Strefa hydro to wszelkiego rodzaju masaże czy zabiegi kończyn górnych i dolnych, korzystnie wpływające na pacjentów ze schorzeniami niedokrwistości czy osobami potrzebującymi regeneracji mięśni po zwiększonym wysiłku. Strefa fizyko to nie tylko spotykane w większości placówek: elektroterapia, ultradźwięki, laser czy pole magnetyczne, ale także leczenie specjalistyczną diatermią krótkofalową. Tego typu leczenie sprawdza się zwłaszcza w kontekście sportowców (ale też amatorów) w przypadku głębokich stanów zapalnych, np. w stawach.
Plus Medica mieści się w Choceniu, zaledwie 20 kilometrów od Włocławka, w budynku zaprojektowanym specjalnie z myślą o stworzeniu profesjonalnego centrum rehabilitacyjnego. Plus Medica to 350 metrów kwadratowych opieki na najwyższym poziomie.
Uwaga! Dla wszystkich posiadaczy karnetów na mecze Anwilu Włocławek w sezonie 2017/2018 oraz honorowych dawców krwi – 10 procent rabatu!

© 2017-2018 kkwloclawek.pl