Elite-25

HUSAR Budownictwo Inżynieryjne uczestnikiem programu 25 Elite Club

Niezmiernie miło nam ogłosić, że firma HUSAR Budownictwo Inżynieryjne zdecydowała się włączyć w najnowszą inicjatywę klubu i wstąpić do programu „25 Elite Club”! Tym samym, do siedziby firmy trafi pakiet korzyści sponsorskich oraz absolutnie wyjątkowa rama z koszulką, w której Ivan Almeida rzucił 23 punkty Stelmetowi Zielona Góra i Anwil sięgnął po Superpuchar Polski!

HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A. jest firmą inżynieryjną, która powstała w 2009 roku w wyniku wydzielenia się ze spółki Hydrobudowa Polska S.A. zorganizowanej grupy pracowników O/Włocławek w celu osiągnięcia wyższej efektywności i jakości świadczonych usług, a także rozwoju w nowych obszarach rynku. Firma działa na terenie całego kraju, specjalizuje się w budowie i modernizacji obiektów z obszaru ochrony środowiska tj. oczyszczalni, przepompowni ścieków, ujęć wody, stacji uzdatniania wody, suszarni i spalarni odpadów, sieci kanalizacyjnych i wodociągowych.

W zakresie budownictwa inżynieryjnego posiada doświadczenie w kompleksowym wykonaniu dróg i mostów, tuneli komunikacyjnych, infrastruktury kolejowej, obiektów hydrotechnicznych, rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz infrastruktury dla przemysłu.

© 2017-2018 kkwloclawek.pl