Elite-25

Activ Centrum w 25 Elite Club

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Activ. Centrum to kolejny podmiot, który dołączył do inicjatywy 25 Elite Club.

W listopadzie ubiegłego roku firma Activ. Centrum mieszcząca się przy ulicy Barskiej została członkiem „Klubu 100”, a kilka tygodni później dołączyła do grona Partnerów Klubu Koszykówki Włocławek. Dziś mamy przyjemność poinformować, że współpraca między kompleksowym obiektem odnowy biologicznej i rehabilitacji a klubem wchodzi na kolejny szczebel – firma dołączyła do elitarnego „25 Elite Club”!

W niedzielę kibice mogli zobaczyć, jak manager Activ. Centrum, Przemysław Kalociński, odebrał pamiątkową koszulkę z rąk prezesa zarządu Arkadiusza Lewandowskiego. Oprawioną w ramę, z numerem 33, czyli Szymona Szewczyka. I nie ma w tym przypadku, bowiem to właśnie w Activ. Centrum nasz środkowy przechodzi rehabilitację i wraca do pełnej sprawności po kontuzji stawu łokciowego.

Activ. Centrum to ludzie, którzy z pasją i zamiłowaniem wykonują swoją pracę. Activ. Centrum to także obszerny kompleks usług: sześć gabinetów kosmetyczno-fryzjerskich, świetnie wyposażone centrum Fitness&Gym, ośrodek rehabilitacyjny stosujący najskuteczniejsze metody terapeutyczne z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz masażu. Activ. Centrum o również kameralny obiekt typu SPA, w którym znajduje się: łaźnia parowo-solankowa z aromaterapią, sauna fińska, sauna na podczerwień (infra red), jacuzzi oraz zewnętrzny basen termalny z przeciwprądem pływackim i masażem podwodnym. Szeroki wachlarz usług jest opracowany na podstawie sześciu lat doświadczeń.

Więcej: http://activcentrum.pl/

© 2017-2018 kkwloclawek.pl